valepuvuissa mustelma

admin/kontakti:
admin


Orkesterit ja artistit enemmän tai vähemmän mukana valepuvuissa

A.R.D. http://www.ardband.com/en https://www.facebook.com/ardhc
Antikratia/ https://www.facebook.com/antikratiahc/
Bangkok Impact https://www.facebook.com/BangkokImpact
The_Carnival https://www.facebook.com/thecarnivalband/
Chill https://www.facebook.com/chILLinyourspine
nappi domination black https://www.facebook.com/DominationBlack

eleanor

https://www.facebook.com/groups/359918124217201/
hot kommunist https://www.facebook.com/HotKommunist
Ikuinen Vaiva https://www.facebook.com/ikuinenvaiva

Joni Pietiläinen

https://soundcloud.com/jonipietilainen
Joni Vaan https://www.facebook.com/Joni-Vaan-713038838754943 https://soundcloud.com/jonivaan

Juha-Matti Halonen

https://soundcloud.com/juha-matti-halonen
nappi Jussi Wemberg https://www.facebook.com/jussiwemberg
kero https://www.facebook.com/kerosivu/
kiasma https://soundcloud.com/kiasmametal
Kierobeat https://www.facebook.com/Kierobeat/
kolme seisoo vinossa https://www.facebook.com/KolmeSeisooVinossa

Kurikan Desperado

https://soundcloud.com/search?q=kurikan+desperado
Lords Of Kobol https://www.facebook.com/LordsOfKobolOfficial
nappi Lähiö https://www.facebook.com/lahioyhtye
Mega Mega https://www.facebook.com/megamega.yhtye/?fref=ts
merging flare https://www.facebook.com/mergingflare
Mofetron https://www.facebook.com/mofetronjees/
Monolicht https://www.facebook.com/monolichtfi/
mustelma https://www.facebook.com/mustelma https://soundcloud.com/mustelma
Pakkotila https://www.facebook.com/Pakkotila-566089390081136
nappi Pilcrim Speakeasy http://www.pilgrimspeakeasy.com/ https://www.facebook.com/pilgrimspeakeasy
Pilcrow https://soundcloud.com/pilcrow-3 https://www.facebook.com/Pilcrowrokkaa/
Pit Of Eternity https://soundcloud.com/pitofeternity
Pohjoinen https://www.facebook.com/Pohjoinen/?fref=ts
Psychoterror https://www.facebook.com/psychoterror.bank.rock http://www.youtube.com/psychoterrorpunk
Putsch ´79 https://www.facebook.com/Putsch-79-116323338419310
Rattus http://www.rattus.fi/ https://www.facebook.com/RattusOfficial
Rocklyn https://soundcloud.com/rocklyn62
nappi Sadistik Forest http://www.sadistikforest.com/ https://www.facebook.com/entertheforest
Saluuna https://soundcloud.com/s_aluun_a
Seven http://www.mikseri.net/artists/seveninall.150279.php https://www.facebook.com/seveninall/
Simppa Ja Neukut https://www.facebook.com/simppajaneukut/
Skirmish https://www.facebook.com/skirmishband/

Surque

https://soundcloud.com/surque
nappi

St. Michel Swamps

https://stmichelswamps.bandcamp.com/ https://www.facebook.com/stmichelswamps/
Tampere Disharmonia http://www.tamperedisharmonia.fi/ https://www.facebook.com/tamperedisharmonia/

Tiukka Linja

https://www.youtube.com/user/TiukkaLinja
Trio Metris https://www.facebook.com/TrioMetris
Tritonus Vähäsarja https://www.facebook.com/Tritonus-Vähäsarja-207170579346791/
Tuomiopäivän Sävärit https://www.facebook.com/lauridarras/?fref=ts
Tuonelan Talkoot https://www.facebook.com/tuonelantalkoot/
nappi Uhrit https://www.facebook.com/uhrit
valium kiharat https://www.facebook.com/Valium-Kiharat-129907320393644
VIHA https://www.facebook.com/VIHANPOLKU
Walka https://www.facebook.com/walkaband
Weed Monster https://www.facebook.com/Weedmonster-212628675565301/?fref=ts
Vertigo Steps https://www.facebook.com/vertigosteps/
nappi
https://www.facebook.com/vertigosteps/